OGŁOSZENIE
Zgodnie z art. 39 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz w ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. nr 199 z 2008r., poz. 1227 z późn. zm.)
Informuję o przystąpieniu do opracowania prognozy oddziaływania na środowisko dla przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu zmiany STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY ŁYSOMICE.
Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją sprawy w Urzędzie Gminy Łysomice oraz mogą składać uwagi i wnioski do opracowywanego dokumentu w terminie 21 dni od dnia ukazania się ogłoszenia.
Uwagi i wnioski zgodnie z art. 40 ww. ustawy mogą być składane w formie pisemnej, ustnie do protokołu lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym. Uwagi i wnioski rozpatrzone zostaną przez Wójta Gminy Łysomice.
Zgodnie z art. 41 tejże ustawy uwagi i wnioski złożone po upływie terminu określonego w ogłoszeniu pozostawi się bez rozpatrzenia.
Wójt Gminy Łysomice
mgr inż. Piotr Kowal
autor informacji: Krzysztof Babiarczyk data wytworzenia informacji: 13.07.2010
data publikacji: 2010.07.13 15:38 opublikował: Administrator Systemu data ostatniej modyfikacji: 2010.08.04 07:43
Łysomice, dnia 16 czerwca 2010 r.
RRG.IIŚ.7624/14/3/O/10
OBWIESZCZENIE
Wójta Gminy Łysomice
o wydaniu decyzji o środowiskowych
uwarunkowaniach
Działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 3 października 2008 r.o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach o oddziaływaniu na środowisko / Dz. U. z 2008 r. Dz. U. Nr 199, poz. 1227/ Wójt Gminy Łysomice podaje do publicznej wiadomości, że została wydana decyzja znak: RRG.IIŚ.7624/14/3/10 z dnia 16.06.2010r. o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia mogącego potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko polegającego na budowie myjni samochodowej na działce oznaczonej w ewidencji gruntów nr 30/4 przy ul. Gdańskiej wmiejscowości Łysomice, gmina Łysomice
Inwestor:
Dawid Litkowski
ul. Porzeczkowa 12; 87 – 148 Łysomice
Planowane przedsięwzięcie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2004 r. w sprawie określenia rodzajów przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko oraz szczegółowych kryteriów związanych z kwalifikowaniem przedsięwzięcia do sporządzenia raportu o oddziaływaniu na środowisko (Dz. U. Nr 257, poz. 2573, z późn. zm.) uwzględniając klasyfikację przedsięwzięć wymienionych w Dyrektywie 85/337/EWG, zaliczone jest do przedsięwzięć mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko, dla których może być wymagane przeprowadzenie oceny oddziaływania na środowisko.
Jednocześnie zawiadamiam wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z treścią w/w decyzji w Urzędzie Gminy Łysomice; ul. Warszawska 8 – pokój nr 11w godzinach urzędowania.
Wójt Gminy Łysomice
mgr inż. Piotr Kowal
data publikacji: 2010.06.18 07:59 opublikował: Administrator Systemu data ostatniej modyfikacji: 2010.06.18 08:02 data publikacji: 2010.06.18 07:59 opublikował: Administrator Systemu następna strona >> |